Поставити запитання
Транспортування вантажів по морю - це найефективніший і поширений в світі спосіб перевозити товари на далекі відстані ще з давніх часів. Завдяки постійно розвивається технологічним процесом, інженери винайшли і інші транспортні засоби, які здійснюють вантажні перевезення більш оперативно, проте, переміщення продукції морем все одно не втрачає своєї затребуваності і по сьогоднішній день. Такий вид транспортування поєднує в собі одночасно оптимальну вартість і терміни доставки, а також не має обмежень по кількості і обсягу, дозволяє перевозити великогабаритні збірні партії.
 
Контейнерні морські вантажоперевезення мають ряд важливих переваг. Товари завантажуються в контейнери тільки один раз, і розвантаження проводиться вже в місці прибуття, тобто в Україні. Тому немає необхідності перезавантажувати продукцію при зміні транспортних засобів, і вантаж залишається надійно запакованим на всіх етапах пересування.
 
Морська доставка збірних вантажів в більшості випадків є найкращим способом, так як в Україні існує безліч портів з хорошими умовами для контейнеровозів. Така можливість дає підприємцям велику свободу дій, адже можна замовити невелику партію, щоб оцінити якість продукції і попит, або ж робити величезні замовлення. Крім того, є можливість привезти тільки зразки товарів, щоб провести тести і заощадити кошти, якщо Вас щось не влаштує.
 
   
Связаться с нами
×

Поставити запитання

Відправити